the69eyes_Balkan_Vampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


We are community of fans from Bosnia, Serbia, Croatia and Montenegro. Soon form will be refreshed and we hope more active than ever
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Bam Margera

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 390
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Gradiska

Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitimeMon Aug 03, 2009 2:37 pm

Bam Margera Bammargera

meni osobno ni malo drag lik al ok...

sta da kazem o njemu a da ne znate.. rodjen je 28.9.1979, pravo mu je ime Brandon Cole Margera,inace je pro skater, jedan od glavnih liko iz Jackass i ima svoju emisiji na MTV-ju pod nazivom Viva la bam, mnogi ga stuju jer je pomogao bendu HIM da se probije na Americko trziste...
Sto se tice The 69 eyes reziser je dva njihova spota Lost boys i Dead girl are easy i blizak im je osobni prijatelj.


Admin: komentar modifikovan dana: Mon Aug 03, 2009 3:41 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://the69eyesvampire.bosnianforum.com
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 390
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Gradiska

Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitimeMon Aug 03, 2009 2:38 pm

prilicno sam se zurila dok sam pisala ovo pa ako neko ima nesto da doda slobodno, hvala Very Happy
Na vrh Go down
https://the69eyesvampire.bosnianforum.com
adm1r
clan 1 ranga
clan 1 ranga
adm1r


Broj komentara : 34
Join date : 2009-06-28
Age : 37
Mjesto : Kazneno Popravni Dom

Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitimeTue Aug 04, 2009 1:46 pm

I covjek ima svoju izdavacku kucu Filthy Note Records i rezirao je spotove za grupe Turbonegro,Clutch,Viking Skull,Vains of Jenna i CKY (Camp Kill Yourself).Rezirao je i spotove za pjesme Buried Alive by Love,Solitary Man,And Love Said No,The Sacrament za svi znate koju grupu Smile :p i ima par nezavisnih filmova sa kolegama iz Jackassa.U jednom takvom filmu "Bam Margera Presents: Where the #$&% Is Santa?" se pojavljuje i doticni Ville Valo Smile
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 390
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Gradiska

Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitimeTue Aug 04, 2009 2:31 pm

u Where is Santa se takodje pojavljuje i Jussi i ja mislim Jyrki
Na vrh Go down
https://the69eyesvampire.bosnianforum.com
adm1r
clan 1 ranga
clan 1 ranga
adm1r


Broj komentara : 34
Join date : 2009-06-28
Age : 37
Mjesto : Kazneno Popravni Dom

Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitimeTue Aug 04, 2009 2:48 pm

Ma ima tu jos likova iz manje poznatih bendova Smile.Trazim film da skinem sa neta ;)
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 390
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Gradiska

Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitimeWed Aug 05, 2009 10:18 am

ja sam gledala neke isjecke i videla Jussi-a i meni se cini Jyrkia al ne mogu biti 100% sigurna, al ja sam inace elergicna na Bam Margeru tako da :*p*j*a*n*a*c*:
Na vrh Go down
https://the69eyesvampire.bosnianforum.com
adm1r
clan 1 ranga
clan 1 ranga
adm1r


Broj komentara : 34
Join date : 2009-06-28
Age : 37
Mjesto : Kazneno Popravni Dom

Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitimeWed Aug 05, 2009 1:49 pm

Haahaha pa zasto?

Bas mi je on lik Smile.Covjek se zna zabaljati i boli ga briga za sve.Mozda je malo prepotentan,ali i ja bi bio da imam hrpu lamburdjinija u garazi Smile
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 390
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Gradiska

Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitimeWed Aug 05, 2009 2:45 pm

pa to ga ne opravdava ima i milion puta vecih zvjezda od njega pa se ne ponasaju tako,vec kao normalni ljudi... osim toga da nije bilo bendova kao sto su HIM i The 69 eyes mi danas ne bi raspravljali o njemu... on njima pomogao...aha, vidio je samo nacin da zaradi na drugima. Danas ga na nasim prostorima samo po tome i znaju po ta dva benda oni koji ne znaju za jedan od bendova ne znaju ni za njega.
Na vrh Go down
https://the69eyesvampire.bosnianforum.com
adm1r
clan 1 ranga
clan 1 ranga
adm1r


Broj komentara : 34
Join date : 2009-06-28
Age : 37
Mjesto : Kazneno Popravni Dom

Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitimeWed Aug 05, 2009 3:28 pm

Gle,ja njega gotivim zbog onoga sto radi.Znaci covjek je lud k'o struja i vidio je nacin da zaradi lovu na nacin da se pravi budala.Mislim da ga vecina i nezna da je progurao HIM na americko trziste,vec ga znaju kao budalu iz Jackassa.Naravno da ima i vecih zvijezda od njega,ali za mene je on veca i bolja zvijezda od recimo Paris Hilton.Znaci,ogradjujem se od bilo kakvih njegovih licnih stavova i namjera(neznam koji su i ne zanimaju me),jer ja ga gotivim samo na osnovu onog sto sam vidio u Jackassima i Viva La Bam.Kako on dolazi do para i na kome zaradjuje to je njegova stvar...Danas svi gledamo kako da dodjemo do para,samo neko gleda da dodje posteno,a neko ide precicom...
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 390
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Gradiska

Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitimeWed Aug 05, 2009 3:49 pm

to jest tvoj stav i ja ga postujem Very Happy
a ja inace nisam fan nikakvi ljudi tipa on a kamo li tipa paris hilton... po meni prave su zvjezde glumci, clanovi bendova itd.. nisam gledala ni Jackass ni Viva la bam, iz razloga sto mi je svaka emisija koja se prikazuje na MTV nekako, bljahhh.
Ne osporavam ja njego talent, ni to da je uradio dva ekstra spota za The 69 eyes, samo to je neso s cim bi se moga manje da k****, zasto niko ne spominje i nezna ko je Ralf Strathmann koji je rezirao dva jos bolja spota The 69 eyes-a: Perfect skin i Never say die ili zasto niko ne spominje Daniel Larssona koji je njiihov US menadzer koji je daleko zasluzniji za sve od Bam Margere.
Na vrh Go down
https://the69eyesvampire.bosnianforum.com
adm1r
clan 1 ranga
clan 1 ranga
adm1r


Broj komentara : 34
Join date : 2009-06-28
Age : 37
Mjesto : Kazneno Popravni Dom

Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitimeWed Aug 05, 2009 4:39 pm

Ja i neznam da je zasluzan za "probijanje" 69 eyes na americko trziste:).Ma nisam ni ja sad da imam neke idole,omiljene zvijezde i slicno,jednostavno cjenim trud i rad ljudi koji na bilo koji nacin uticu na zivot u bilo kojoj formi umjetnosti,ali neznam kako drugacije da se izrazim pa kazem zvijezda iako ih danas ima vise na zemlji nego na nebu:).Nisam niciji idolopoklonik niti cu biti.Paris Hilton je tu bila cisto radi komparacije i neznam kako mi ona pade na pamet:).MTV je po mom misljenju cista glupost i po izboru muzike i emisija,iako dvije navedene odskacu od nekog njihovog ustaljenog odabira programa.Pogledaj na youtube neke klipove,ako nista nasmijace te:)
A sto se tice Ralpha i Daniela...pa uvijek su ljudi "iza benda" bili u sjenci i bice.
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 390
Join date : 2008-12-28
Age : 32
Mjesto : Gradiska

Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitimeWed Aug 05, 2009 4:43 pm

on je odradio video za Lost boys koji je probio The 69 eyes na americko trziste... Ralph je isto to i Bam Marger samo mnogo talentovaniji zato mi je bezze da za njega ne znaju a za Margeru da.. al jbg
Na vrh Go down
https://the69eyesvampire.bosnianforum.com
GoThGiRl_lOsT_iN_pArAdIsE
clan 2 ranga
clan 2 ranga
GoThGiRl_lOsT_iN_pArAdIsE


Broj komentara : 106
Join date : 2009-06-14

Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitimeFri Aug 07, 2009 3:13 pm

al kako god,mislim kakav god da je covek,svaka mu cast za napomenuta 2 spota,a to nas jedino i interesuje Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Bam Margera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bam Margera   Bam Margera I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Bam Margera
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
the69eyes_Balkan_Vampires :: Royal apartment :: Ljudi iza benda-
Idi na: